
Натоварващи клетки за бункер
Модел: LHY-1
Камионна везна, железопътна везна, тестер, кранова везна
Аксесоари: топка, товарна глава, монтажни комплекти
Камионна везна, железопътна везна, тестер, кранова везна
Аксесоари: топка, товарна глава, монтажни комплекти
Изпрати запитване
представяне на продукта
| материал: | Сплав, неръждаема стомана |
| Капацитет: | 50kg-100t,1klb-200klb |
| Номинална мощност: | 2mV/V, 4mV/V |
| Нелинейност: | ±0.03%F.S. |
| Хистерезис: | ±0.03%F.S. |
| Повторяемост: | ±0.02%F.S. |
| Пълзене (30 минути): | ±0.02%F.S. |
| Нулев баланс: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect върху нула: | ±0,02%FS/10 градуса |
| Tem.Effect върху изхода: | ±0,02%FS/10 градуса |
| Входно съпротивление: | 385±15Ω , 765±15Ω |
| Изходно съпротивление: | 350±3Ω , 700±5Ω |
| Изолационно съпротивление: | По-голямо или равно на 5000MΩ |
| Възбуждащо напрежение: | 10V (DC/AC) |
| Компенсиран Тем.диапазон: | -10 градуса ~+50 градуса |
| Обхват на услугата: | -20 градуса ~+60 градуса |
| Диапазон на безопасно претоварване: | 120%F.S. |
| Клас на защита: | IP67, IP68 |
| Дължина на кабела: | 9m |
| Код на кабела: | Червено(Ex+) Черно(Ex-) Зелено(Sig+) Бяло(Sig-) |

|
Капацитет |
Размер mm |
N.W. |
|||||||||||||
|
Klb |
t |
A |
Φ |
Φ1 |
Φ2 |
Φ3 |
Φ4 |
H |
H1 |
H2 |
H3 |
H4 |
H5 |
SR |
кг |
|
1-15 |
0.5-7.5 |
88.9 |
104.7 |
34.0 |
22.2 |
31.8 |
41.0 |
53.8 |
19.0 |
1.0 |
31.8 |
14.0 |
5.0 |
15.9 |
3.8 |
|
25-50 |
10-25 |
101.6 |
120.7 |
38.9 |
38.1 |
31.8 |
43.0 |
77.8 |
24.0 |
1.0 |
41.1 |
19.0 |
8.0 |
22.2 |
7.0 |
|
100 |
50 |
116.8 |
140.0 |
50.4 |
41.3 |
31.8 |
59.0 |
86.2 |
29.0 |
1.0 |
50.8 |
32.0 |
7.8 |
25.0 |
10.0 |
|
150-200 |
60-100 |
162.0 |
200.0 |
76.0 |
76.2 |
50.8 |
98.0 |
125.0 |
42.0 |
1.1 |
70.0 |
55.0 |
13.0 |
45.0 |
25.0 |
Популярни тагове: бункер товарни клетки, Китай бункер товарни клетки производители, доставчици, фабрика, Болтов тип товарен сензор, бункерна везна за натоварване, товарни клетки за силози, сензор за натоварване на палачинки, тензодатчик тип „палачинка“, Тегловни клетки за бункер
Може да харесаш също
Изпрати запитване










