
Коланна везна с една точка
Модел: LHE-10
Единична инсталация
Електронна лентова везна, бункерна везна и специално проектирани везни
Единична инсталация
Електронна лентова везна, бункерна везна и специално проектирани везни
Изпрати запитване
представяне на продукта
| материал: |
Сплав, неръждаема стомана |
| Капацитет: | 25 фунта-7500 кг |
| Номинална мощност: | 2mV/V |
| Нелинейност: | ±0.02%F.S. |
| Хистерезис: | ±0.02%F.S. |
| Повторяемост: | ±0.01%F.S. |
| Пълзене (30 минути): | ±0.02%F.S. |
| Нулев баланс: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect върху нула: | ±0,02%FS/10 градуса |
| Tem.Effect върху изхода: | ±0,02%FS/10 градуса |
| Входно съпротивление: | 385±15Ω |
| Изходно съпротивление: | 350±3Ω |
| Изолационно съпротивление: | По-голямо или равно на 5000MΩ |
| Възбуждащо напрежение: | 10V (DC/AC) |
| Компенсиран Тем.диапазон: | -10 градуса ~+50 градуса |
| Обхват на услугата: | -20 градуса ~+60 градуса |
| Диапазон на безопасно претоварване: | 120%F.S. |
| Клас на защита: | IP67 |
| Дължина на кабела: | 6m |
| Код на кабела: | Червено(Ex+) Черно(Ex-) Зелено(Sig+) Бяло(Sig-) |

|
Капацитет |
Размер (mm) |
N.W. |
|||||||||
|
lb |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
H |
L |
K |
кг |
|
25-100 |
152.4 |
9.6 |
22.4 |
108.0 |
27.0 |
32.0 |
- |
- |
7.9 |
7.9 |
0.8 |
|
200-1000 |
168.4 |
12.7 |
28.5 |
108.0 |
27.0 |
32.0 |
- |
- |
13.0 |
13.0 |
1.1 |
|
1000se-2500 |
289.0 |
12.7 |
44.5 |
209.6 |
31.8 |
50.8 |
30.4 |
3.1 |
16.0 |
13.5 |
3.5 |
|
5000-7500 |
323.9 |
19.0 |
50.8 |
215.9 |
70.0 |
89.0 |
35.0 |
4.6 |
19.7 |
20.0 |
5.0 |
Популярни тагове: ремъчна скала едноточкова товарна клетка, Китай коланна скала едноточкова товарна клетка производители, доставчици, фабрика, Настолна везна за натоварване, цифрова везна за натоварване, Електронна везна за натоварване, Високопрецизна едноточкова тензодатчик, Мини сензор за натоварване с една точка, Малка едноточкова тензодатчица
Може да харесаш също
Изпрати запитване










