
Клетка за опъване на кранова везна
Кранова везна
Аксесоари: Кука, Пръстен
| материал: | Сплав |
| Капацитет | 1t-30t |
| Номинална мощност: | 1,5mV/V |
| Нелинейност: | ±0.02%F.S. |
| Хистерезис: | ±0.02%F.S. |
| Повторяемост: | ±0.01%F.S. |
| Пълзене (30 минути): | ±0.02%F.S. |
| Нулев баланс: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect върху нула: | ±0,02%FS/10 градуса |
| Tem.Effect върху изхода: | ±0,02%FS/10 градуса |
| Входно съпротивление: | 765±15Ω |
| Изходно съпротивление: | 700±5Ω |
| Изолационно съпротивление: | По-голямо или равно на 5000MΩ |
| Възбуждащо напрежение: | 10V (DC/AC) |
| Компенсиран Тем.диапазон: | -10 градуса ~+50 градуса |
| Обхват на услугата: | -20 градуса ~+60 градуса |
| Диапазон на безопасно претоварване: | 120%F.S. |
| Клас на защита: | IP67 |
| Дължина на кабела: | 0.5m |
| Код на кабела: | Червено(Ex+) Черно(Ex-) Зелено(Sig+) Бяло(Sig-) |

|
Капацитет |
Размер (mm) |
N.W. |
||||||||
|
t |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
H1*H2 |
J1*J2 |
кг |
|
1-3 |
443.0 |
260.0 |
98.0 |
110.0 |
56.0 |
43.0 |
68.0 |
60*70 |
74*84 |
12.0 |
|
5 |
547.0 |
303.0 |
118.0 |
120.0 |
68.0 |
54.0 |
92.0 |
65*90 |
85*110 |
19.0 |
|
10 |
611.0 |
325.0 |
133.0 |
130.0 |
80.0 |
60.0 |
99.0 |
76*110 |
100*130 |
28.5 |
|
20 |
740.0 |
354.0 |
158.0 |
148.0 |
106.0 |
70.0 |
146.0 |
80*130 |
110*160 |
66.0 |
|
30 |
911.0 |
436.0 |
188.0 |
170.0 |
102.0 |
80.0 |
184.0 |
96*136 |
120*160 |
115.0 |
Популярни тагове: тензионна клетка за измерване на напрежение на кран, Китай производители, доставчици, фабрика за измерване на напрежение на везна на кран, Клетка за натоварване с кран за повдигане на напрежение, Сензор за напрежение на висяща везна, клетка за опънно натоварване, Датчик за натоварване с опън и компресия, сензор за напрежение, Натоварваща клетка тип напрежение
Един чифт
НеМоже да харесаш също
Изпрати запитване










