
Датчик за натоварване тип кутия
Модел: LHP-15
Камионна везна, динамична железопътна везна, бункерна везна
Аксесоари: товарна глава, монтажни комплекти
Камионна везна, динамична железопътна везна, бункерна везна
Аксесоари: товарна глава, монтажни комплекти
Изпрати запитване
представяне на продукта
| материал: | Сплав, неръждаема стомана |
| Капацитет: | 10t-40t |
| Номинална мощност: | 2mV/V |
| Нелинейност: | ±0.02%F.S. |
| Хистерезис: | ±0.02%F.S. |
| Повторяемост: | ±0.01%F.S. |
| Пълзене (30 минути): | ±0.02%F.S. |
| Нулев баланс: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect върху нула: | ±0,02%FS/10 градуса |
| Tem.Effect върху изхода: | ±0,02%FS/10 градуса |
| Входно съпротивление: | 700±5Ω |
| Изходно съпротивление: | 700±5Ω |
| Изолационно съпротивление: | По-голямо или равно на 5000MΩ |
| Възбуждащо напрежение: | 10V (DC/AC) |
| Компенсиран Тем.диапазон: | -10 градуса ~+50 градуса |
| Обхват на услугата: | -20 градуса ~+60 градуса |
| Диапазон на безопасно претоварване: | 120%F.S. |
| Клас на защита: | IP68 |
| Дължина на кабела: | 12m |
| Код на кабела: | Червено(Ex+) Черно(Ex-) Зелено(Sig+) Бяло(Sig-) |

Популярни тагове: динамометрична клетка тип кутия, Китай динамометрична клетка тип кутия производители, доставчици, фабрика, Тегломерна клетка тип контейнер, Тежкотоварна колонна тензодатчик, Нископрофилна дискова тензодатчица, Нископрофилна тензодатчик тип спица, Клетка за натоварване на люлееща се колона, датчик за натоварване на камион
Следваща
НеМоже да харесаш също
Изпрати запитване










