
Датчик за измерване на теглото на люлееща се колона
Модел: LHP-6
Камионна везна, динамична железопътна везна, бункерна везна
Аксесоари: товарна глава, монтажни комплекти
Камионна везна, динамична железопътна везна, бункерна везна
Аксесоари: товарна глава, монтажни комплекти
Изпрати запитване
представяне на продукта
| материал: | Неръждаема |
| Капацитет: | 20t-60t |
| Номинална мощност: | 2mV/V |
| Нелинейност: | ±0.03%F.S. |
| Хистерезис: | ±0.02%F.S. |
| Повторяемост: | ±0.01%F.S. |
| Пълзене (30 минути): | ±0.02%F.S. |
| Нулев баланс: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect върху нула: | ±0,02%FS/10 градуса |
| Tem.Effect върху изхода: | ±0,02%FS/10 градуса |
| Входно съпротивление: | 700+5Ω |
| Изходно съпротивление: | 700±5Ω |
| Изолационно съпротивление: | По-голямо или равно на 5000MΩ |
| Възбуждащо напрежение: | 10V (DC/AC) |
| Компенсиран Тем.диапазон: | -10 градуса ~+50 градуса |
| Обхват на услугата: | -20 градуса ~+60 градуса |
| Диапазон на безопасно претоварване: | 120%F.S. |
| Клас на защита: | IP68 |
| Дължина на кабела: | 9m |
| Код на кабела: | Червено(Ex+) Черно(Ex-) Зелено(Sig+) Бяло(Sig-) |

|
Капацитет |
Размер (mm) |
N.W. |
||||||
|
Klb |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
SR |
кг |
|
50се |
152.4 |
80.0 |
26.0 |
37.0 |
76.5 |
63.5 |
150.0 |
2.5 |
|
50 |
192.0 |
90.0 |
26.0 |
37.0 |
76.5 |
63.5 |
150.0 |
3.5 |
|
100 |
225.0 |
120.0 |
26.0 |
37.0 |
76.5 |
63.5 |
150.0 |
4.5 |
Популярни тагове: клетка за натоварване на кобилична колона, Китай, производители, доставчици, фабрика за товарна клетка на кобилична колона, Компресионна колона за натоварване, Компресионна натоварваща клетка, Цилиндрична колонна клетка за натоварване, Нископрофилна дискова тензодатчица, Нископрофилна тензодатчик тип спица, Клетка за натоварване на люлееща се колона
Един чифт
Теглодатчик за везна за камиониМоже да харесаш също
Изпрати запитване










